O nas – Poznań

Praca to pasja

Firma powstała z pasji do tego co robimy, tworzenia czegoś od podstaw, radości z obserwowania jak projekt żyje, jak ostatecznie łączy się z wnętrzem tworząc piękną całość i sprawiając radość właścicielowi.

Praca to pasja
Nasza oferta

Nasza oferta

Projektujemy i realizujemy indywidualne rozwiązania w zakresie zabudowy całoszklanej, drzwi, ścianek, balustrad, kabin prysznicowych, podestów, schodów, obudowy szybów windowych, podłogi, lacobelele.

Pełna oferta

Innowacyjność

Realizujemy projekty z zachowaniem norm i wymagań technicznych dla osób prywatnych, firm i miejsc użyteczności publicznej. Wykonujemy specjalistyczne, nietypowe zamówienia, które wymagają precyzji i profesjonalizmu ale również standardowe prace szklarskie. Wykonujemy dokładne pomiary.

Innowacyjność
Satysfakcja

Satysfakcja

Stawiamy na zadowolenie klienta, realizację innowacyjnych projektów i pomysłów oraz produkt podkreślający indywidualność klienta i prestiż miejsca, w którym projekt zostanie zrealizowany.

Różne rodzaje szkła

Wykorzystujemy różne rodzaje szkła i okuć. Współpracujemy z firmami, które potrafią od podstaw stworzyć to czego potrzebujemy np. specjalnie elementy stalowe/aluminiowe czy wzory na szkle.

Rodzaje szkła
Różne rodzaje szkła